با سلام و احترام
ماهمواره به دنبال آن هستیم که سفارش دوستانی را که از ما خرید می نمایند  در سریعترین زمان ممکن ارسال نماییم اما باتوجه به وجود محصولات در سردخانه و محدودیت های حمل و نقل، سفارش های ثبت شده ، حداقل 48ساعت زمان برای آماده سازی و بسته بندی آن مورد نیاز می باشد و پس از این زمان، سفارش شما تحویل پست یا باربری می شود که یقینا بسته به مسافت و سرعت عمل آنان، بین 2-4 روز زمان مورد نیاز خواهد بود.

برای عزیزان تهرانی، در خرید های عمده  امکان ارسال با پیک (در زمان سریعتر) وجود دارد.

برای عزیزان شهرستان، در خرید های عمده امکان ارسال با باربری و ترمینال (در زمان سریعتر) وجود دارد.

عمده محصولات ما، در شهر گلستان، آزاد شهر تولید می شود که بلافاصله پس از تولید، همه محصولات به سردخانه چندتنی شرکت در شهر تهران ارسال می شود و سپس بسته بندی و ارسال، از شهر تهران، برای تمام نقاط داخل و خارج از کشور ارسال خواهد شد.

سفارش های کمتر از 20کیلو، همان هزینه پست بوده و در سایت محاسبه و دریافت می شود. برای اوزان بالای 20کیلو، از شهر تهران برای باربری و یا ترمینال شهرتان ارسال می شود که هزینه هرکارتن طبق تعرفه شان، در ترمینال شهرتان دریافت می شود و سایت از این بابت، هزینه ارسالی از شما دریافت نمی نماید.

باتوجه به حجم بالای سفارشات و محدودیت های ممکن، صرفا سفارشات بالای 50کیلو، از طریق انبار سردخانه شرکت واقع در تهران امکان تحویل حضوری وجود دارد و کمتر از آن فقط از طریق پست و یا باربری ارسال می شود.

دوستان عزیز بعد ازگذشت حداقل  3 روز کاری با مراجعه به قسمت پیگیری های سایت (در انتهای سایت) میتوانندبا وارد کردن شماره موبایل و یا کد سفارش،  کد مرسوله پستی خود را دریافت نمایند. دوستان با داشتن کدمرسوله خود، از طریق سایت  پست به آدرس ، https://tracking.post.ir/ می توانند وضعیت بسته خود را مشاهده نمایند.

از لحاظ ارسال محصول، که خیالتون راحت باشه و برای اینکه راحت تر هم بشه ما سایتمون هم نشان ملی ثبت رو داره و هم نشان نماد اعتماد الکترونیکی (علامت مار) از وزارت صمت، که با کلیک روی علامت مار در انتهای سایت، میتونید از اعتبار ما مطمئن بشید.
همچنین درمورد کیفیت، به پیج اینستاگراممون(هایلایته) سربزنید و یا نظرات زیر محصولات، بیش از هزاران نفر تو پیج و کلی بلاگر و افراد سرشناس از ماخرید کردند و رضایتشون رو هم اعلام کردند در فیلم ها و استوری هاشون
و‌اینکه ما دنبال جذب مشتری ثابتیم و نه یک بار فروش شعار ما اینه فقط یک اصل داریم اونم رضایت مشتری (همکاری مداوم با بیش از  2500 فروشگاه در کشور)

ببینید ما روزانه بصورت تناژ در حال تولید هستیم و از آنجایی که عمده مواد اولیه  ما میوه هستش و همانطور که مستحضرید برای تولید یک تن میوه خشک، به طور متوسط به  ده تن میوه نیاز است که تامین چنین حجمی از میوه، از یکجا و یا یک باغدار و حتی یک منطقه امکان پذیر نیست و به همین دلیل از منابع مختلف تهیه می شود به عنوان مثال بیش از چندین نوع آلوشابلون وجود دارد که رنگ و حتی طعمشون باهم فرق دارد و تولید بصورت روزانه از همه این ها انجام می شود و تفکیک آن و یا اطلاع رسانی هر روزه و بارگزاری تصاویر روزانه  عملا امکان پذیر نیست اما این اطمینان به شما داده می شود که ما همواره به دنبال تولید باکیفیت محصولات هستیم.

 الان دنیا، دنیای بازاریابی و فروشه و اگر کمی تلاش کنید حتما با زحمت کمتر، میتونید سود به مراتب بالاتری از من تولیدکننده ببرید و‌توصیه میکنم تا ۱۰سال تو این حوزه و بازارش کارنکردید اصلا وارد تولید نشید که مساویه با ورشکستگی، چون تولید خیلی پروسه پیچیده و پرهزینه ایه، طلاهم داشته باشید باید بتونید بفروشید و بهترین کار ورود به عرصه فروش هست که ما به عنوان یک تیم مطمئن محصولات را با کمترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهیم و تماما از شما پشتیبانی و حمایت خواهیم کرد. افتخار میکنیم تا به الان در کشور توانستیم  بیش از هزاران کسب و کار خرد و خانگی را حمایت و راه اندازی کنیم.