21 روش فروش میوه خشک عمده و خرده

میوه خشک نرگسیان

برای مشاهده تکنیک های اول و دوم فروش میوه خشک عمده و خرده کلیک کنید.

سومین کلید برای رسیدن به اوج فروش در میوه خشک تعهد به مشتری است.

فروشندگان برتر میوه خشک به کارشان اعتقاددارند به محصولاتی که به مشتری نشان می‌دهند. اعتقاددارند بخصوص به خودشان و به توانایی‌شان برای موفقیت اعتقاددارند بین میزان اعتقادی که به خودتان و کیفیت محصولاتتان دارید و رضایت مشتری رابطه مستقیم وجود دارد .

عنوان دیگری که گاهی به فروشنده نسبت داده‌اند انتقال شور و شوق است هرچقدر شما درباره چیزی که می‌فروشید مثل میوه خشک چه به‌صورت خرده و چه به‌صورت میوه خشک عمده پرشورتر و مطمئن‌تر باشید شور و شعورتان واگیرتر باشد مشتری پایتان هم بیشترین شور و شوق را دریافت و مبنایش عمل می‌کنند امروز می‌دانیم که دلسوزی و اهمیت دادن عامل حیاتی درفروش موفق میوه خشک است .

حتماً شنیده‌اید که می‌گویند تا کسی نداند چه قدر به فکر او هستی اهمیت نمی‌دهند که چقدر اطلاعات داری موضوع دیگر این است که هرچه بیشتر کار میوه خشک را دوست داشته باشید و هر چه بیشتر نسبت به محصول و کیفیت آن تعهد داشته باشید مشتری شما با اطمینان کامل محصول شما را خریداری می‌کنند.

از آنجایی که شما همان چیزی می‌شوید که بیشتر مواقع به آن فکر می‌کنید مرتب این کلمات را تکرار کنید من کار میوه خشک را واقعا من دوست دارم من کار میوه خشک را واقعاً دوست دارم.

یکی از فروشندگان برتر میوه خشک عمده و خرده در داخل کشور میوه خشک نرگسیان می‌باشد که همواره تلاش می‌کند که مشتریانش حس خوبی دریافت کنند و از آن خرید کنند و دوباره خرید کنند و همچنین با مشعوف کردن مشتری باعث می شود که مشتری‌هایش آن‌ها را به دیگران هم توصیه کنند.

چهارمین کلید برای رسیدن به قله فروش در حوزه میوه خشک حرفه‌ای بودن هست.

فروشندگان برتر مثل میوه خوشک نرگسیان خود را بیشتر مشاور می‌دانند تا فروشنده در واقع خود شان را راهنما و دستیار می‌بینند خودشان را حلال مشکلات مشتریانشان می‌بینند.

شاید مهم‌ترین چیزی که به‌تنهایی می‌تواند تعیین کند که کسی از شما خرید بکند یا نه این باشد که آن شخص در ذهنش درباره شما چه نظری دارد در علم بازاریابی میوه خشک به این موضوع موقعیت‌یابی میوه خشک می گویند.

این‌که مشتری پشت سرتان درباره تان چه حرفی می‌زند و چه فکری می‌کند نشان‌دهنده موقعیتی است که در دل و ذهن او دارید

از ده‌ها هزار مشتری سؤال شد درباره فروشندگان برتری که به آن‌ها چیزی می‌فروشند چه احساسی دارید جواب اولی که مشتری‌ها دادند این بود که بهترین فروشنده‌ها را بیشتر به چشم مشاور می‌بینیم تا فروشنده و وقتی هم که یک نفر شما را به چشم مشاور و دوست ببیند هیچ وقت از کس دیگری خرید نمی‌کند.

در زمینه میوه خشک بعضی از سایت‌هایی هستند که معمولاً جنس‌های درجه دو و سه را با قیمت حتی پایین به مشتری‌ها عرضه می‌کنند اما واقعیت این است که عرضه جنس بنجل و پر از پرتی شاید مشتری را برای یک‌بار بتواند فریب دهد

اما هیچ‌وقت آن مشتری مشتری ثابت شما نخواهد بود پس اگر شما مشاور و دوست خوبی برای مشتری باشید حتماً مشتری میوه خشک مورد نیاز خود را از شما خریداری می کند حتی اگر قیمت آن فرق بکند یا تفاوت‌های کوچکی در کیفیت و امکانات وجود داشته باشد.

هیچ‌وقت به مشتری در حوزه میوه خشک به چشم یک فرصت نگاه نکنید بلکه به دید مشاوره و کمک به آن مشتری نگاه کنید و آن مشتری را بیش از این‌که بخواهید جنسی به آن بفروشید کمک کنید که به آن چیزی که مد نظرش است برسد.

 ما در میوه ‌خشک نرگسیان

این تجربه را داریم که هر وقت خود را به‌عنوان یک مشاور خوب و دلسوز معرفی کردیم مشتریانمان جور دیگری با ما برخورد کردند مثلاً بسیار از ما تشکر کردند و حتی ما را برای نهار و میهمانی دعوت می‌کنند به حرف‌هایمان با دقت بیشتری گوش می‌دهند و وقتی درباره نیازهایشان می‌پرسیم با ما روراست تر حرف می‌زنند با رغبت بیشتری از ما خرید می‌کنند.

پس به همه دوستانی که در حوزه خرید و فروش میوه خشک چه به‌صورت عمده و چه به‌صورت خرده می‌خواهند فعالیت کنند این توصیه را می‌کنیم که ابتدا فکر کنید که یک مشاور هستید مثل یک مشاور خوب و دلسوز عمل کنید حرف بزنید و رفتار کنیم و واقعیت این است وقتی از ما می‌پرسند شغلتان چیست ما می‌گوییم یک مشاور هستیم .

درواقع روان‌شناسان می گویند که خودتان را هر طور که می‌دید همان طور می شوید خود انگاره شما یعنی آن طور که خودتان در درون رو می‌بینید تعیین می‌کند که در بیرون چطور رفتار کنید پس توصیه می‌کنیم حتماً به جای تمرکز بر روی فروش و فروش و فروش بر روی مشاوره دلسوزانه و با روی گشاده با مشتری عمل کنید.

خشک کردن
میوه خشک عمده و خرده

پنجمین کلید برای رسیدن به اوج فروش عمده میوه خشک آماده بودن است.

پردرآمدترین فروشندگان حوزه میوه خشک که میوه خشک نرگسیان یکی از این فروشندگان عمده و پرفروش سالیان اخیر هست تک تک جزئیات را مرور می‌کنند آماده‌سازی در هر زمینه‌ای نشانه حرفه‌ای بودن است اگر شما هم می‌خواهید جزء ده درصد برتر فروشنده‌های میوه خشک عمده و خرده باشید باید بدانید که آماده‌سازی سه قسمت دارد :

اول تمرین قبل از ملاقات با مشتری است یعنی باید ابتدا نیاز مشتری را بشناسید و بدانید مشتریانتان چه نیازی دارند در حوزه میوه خشک

 دومین قسمت آمادگی هدف شما قبل از ملاقات است

در این مرحله ملاقاتی که برای فروش دارید را از پیش و با تمام جزئیات بررسی و برنامه‌ریزی کنیم فرض کنید مدیر فروش میوه خشکتان همراهتان هست می‌پرسید چه کسی را قرار است ببینی چه سؤال‌های دارند  و از این ملاقات فروش به چه نتیجه یا نتایجی می‌خوای برسی جوابتان به این سوال‌ها هرچه که هست قبل از این‌که برای دیدن مشتری بروید آن‌ها را کاملاً بررسی کنیم

بهترین کار این است که قبل از این‌که پیش مشتریانتان بروید جواب این سوال‌ها را بدانید سومین قسمت و آمادگی تحلیل بعد از ملاقات است از زمانی که مشتری به شما مراجعه می‌کنند تا زمانی که او از شما جدا می‌شود باید نکات و اطلاعاتی که از صحبت با او به دست می‌آورید را تحلیل کنید و هر نکته ای که مشتری راجع به خرید و فروش میوه خشک می‌پرسد را بلافاصله یادداشت کنید و در پایان روز بر روی آن تامل کنید

 ششمین کلید برای رسیدن به قله فروش در میوه خشک یادگیری مداوم هست

یادگیری مداوم حداقل نیاز موفقیت درفروش امروزه میوه خشک است آینده حوزه میوه خشک متعلق به کسانی است که اهل یادگیری و دانش هستند فروشندگانی که بیشترین درآمد را در این حوزه کسب می‌کنند که بین پنج تا ده برابر فروشندگان دیگر فروش و سود دارند از یادگیری و استفاده از تجربیات استفاده می‌کنند.

برای تبدیل شدن به یکی از پردرآمدترین فروشنده های میوه خشک در کشور سه کلید وجود دارد تابه‌حال به صدها هزار فروشنده این توصیه را کرده‌ایم و حتی یک نفرشان هم نیامده که به روی این ایده‌ها نتیجه نمی‌دهد

اولین موردی است که برای این‌که بتوانید فروشنده خوب و شناخته‌شده‌ای در حوزه میوه خشک بشوید زود بیدار شدن است

و حداقل یک ساعت در زمینه فروش عمده و خرده میوه خشک مطالعه کنید تلویزیون اینترنت حتی روزنامه و سایت‌های خارجی و داخلی را در حوزه میوه خشک مطالعه کنید و هر روز به مدت یک ساعت کتاب بخوانید که تقریباً یک کتاب در هفته تمام می‌شود به عبارتی پنجاه کتاب در سال تمام می‌شود

و چون متوسط کتاب خواندن افراد کمتر از یک کتاب در سال است اگر شما سالی پنجاه کتاب در حوزه مثلاً میوه خشک بخوانید حتماً یک مزیت رقابتی و برتر برای شما محسوب می شود

خرید میوه خشک
میوه خشک آیت

دومین کلید یادگیری مداوم در حوزه میوه خشک است مثلاً اگر در ماشینتان به برنامه‌های صوتی گوش می دهید شما به‌عنوان یک فروشنده حرفه ای حدوداً سالی هزار ساعت را پشت فرمان می‌گذرانید ماشینتان را تبدیل به یک دستگاه یادگیری کنید .

ماشینتان را تبدیل به یک دانشگاه متعلق کنید در این دانشگاه ماشینی ثبت‌نام کرده و تا آخر دوره کاری‌تان تمام وقتمان شرکت کنید طبق تحقیقات دانشگاه کالیفرنیای جنوبی با گوش دادن به برنامه‌های آموزشی در حین رانندگی می تواند معادل تحصیل تمام‌وقت در دانشگاه باشد.

هیچ‌وقت نگذارید ماشینتان بدون پخش یک برنامه آموزشی حرکت کند سومین کلید یادگیری مداوم این است که هر چه می‌توانید آموزش ببینید در دوره‌ها و سمینارهای فروش حرفه‌ای میوه خشک شرکت کنید با جدیت به دنبال پیدا کردن دوره هایی باشید که در اطراف محل زندگی‌تان وجود دارد.

 

برای مشاهده تکنیک هفتم، هشتم و نهم فروش میوه خشک عمده و خرده کلیک کنید.

 

مرکز تولید و پخش عمده میوه خشک نرگسیان (آیت)

تنوع محصولات، کیفیت بالا و تضمین شده

خرید امن و مطمئن (دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت)

*** سفارش احجام بالا؛ مشاوره فروش :09102144375 میرزایی***

میوه خشک نرگسیان