21 روش فروش میوه خشک که فوق ستاره شوید

 اولین کلید برای رسیدن به اوج فروش (روش فروش میوه خشک)

در حوزه میوه خشک بلندپروازی است این کلید آن‌قدر مهم است. که اگر فقط بتوانید بلندپروازی زیادی در خودتون ایجاد کنید می توانید همین جا نوار را قطع کنید و بروید و به موفقیت بزرگی برسید. انسان‌های بلندپرواز خودشان را قادر به انجام بهترین کارها می‌بیند آن‌ها می‌دانند که در بازار فعلی فروش میوه خشک فقط بیست درصد فروشنده های برتر و عمده میوه خشک هشتاد درصد فروش عمده میوه خشک را در دست دارند و آن‌ها هم مصمم هستند که جزو این دسته برتر باشد.

فروشنده‌های بلندپرواز میوه خشک در مورد فرصت‌ها و موقعیت‌هایشان خوش‌بین هستند کاملاً مطمئن هستند. که با فروختن محصول و خدمات زیاد می توانند به هدف‌هایشان برسند و کاملاً هم مصمم هستند که این کار را بکند اولین گام در زمینه فروش عمده میوه خشک و حتی خرده‌فروشی میوه خشک این است که متعهد باشید که عالی باشید.

متعهد باشید که از کار خودتان بهترین باشید اگر همین امروز مصمم شوید مطمئن باشید جزء ده درصد برتر این حوزه هستید نکته‌ای که بریان تریسی نویسنده کتاب‌های موفقیت و فروش می‌گوید: این است وقتی بیست و هشت ساله بودم زندگی‌ام متحول شد بعد از این‌که سال‌ها دور خودم می‌چرخیدم ناگهان به آن رسیدند.

همه کسانی که امروز جزو ده درصد بالا هستند از درصد پایین شروع کرده‌اند همه کسانی که امروز وضعشان خوب است یک روز وضعشان بد بوده است همه کسانی که در جلوی صف زندگی هستند از آخر صف شروع کردند.

موفقیت و شکست صرفاً در توانایی خود شماست و بعد با پشتکار و اراده عزم و پشتیبانی از تصمیمتان می توانید به هدفتان برسید. دنیا پر از کسانی است که آرزو می‌کنند و انتظار می‌کشند و دعا می‌کنند که زندگی‌شان بهتر شود اما هیچ‌وقت از این تصمیم های قطعی که منتهی به موفقیت می شود نمی‌گیرد. اگر شما همان چیزی که به آن فکر می‌کنید برای آن هم تلاش کنید حتماً به آن می‌رسید .

در حوزه روش فروش میوه خشک چه بصورت عمده و چه خرده نیز همین طور هست و باید مدام با خود بگویید من بهترینم من بهترینم من بهترینم. تااینکه این کلمات در کارتان تبدیل به واقعیت بشود و مطمئن باشید اگر دلسرد نشوید در این حوزه یعنی حوزه میوه خشک بهترین خواهید شد.

میوه خشک عمده

دومین کلید برای رسیدن به اوج روش فروش میوه خشک شجاعت است

فروشندگان برتر میوه خشک در داخل کشور همیشه سعی می‌کنند با ترس‌هایی که مانع اکثر فروشنده‌ها است مقابله کنند. دو درس اصلی حوزه میوه خشک که بزرگ‌ترین موانع در راه موفقیت است یک ترس از شکست و دوم ترس از انتقاد یا عدم پذیرش است این‌طور که معلوم شده چیزی که شما را می‌آزارد و مانع اعدام می شود شکست یا عدم پذیرش نیست بلکه ترس از شکست یا در پذیرش است پیش‌بینی شکست یا عدم پذیرش است.

که شما را فلج می‌کند و از انجام کاری که از اول باید می‌کردید بازمی‌دارد چیزی که من می‌توانم به شما توصیه کنم این است که همه می‌ترسند فرق بین قهرمان و ترسو این است که قهرمان چند دقیقه بیشتر از ترسو شجاع باقی می‌ماند هم از شکست و عدم پذیرش می‌ترسند.

اما شخص شجاع با ترس روبرو می شود و بهرحال کارش را انجام می‌دهد از طرف دیگر یک شخص متوسط از ترس دوری کرده و از موقعیت‌هایی که ایجاد ترس می کند اجتناب می کند.

فورد بازیگر معروف گفته است اگر کاری که از آن می‌ترسید انجام ندهید ترس کنترل زندگیت را بدست خواهد گرفت امرسون گفته است اگر قرار است به موفقیت بزرگ برسید پس به این عادت کنیم که در تمام عمر کنند کارهایی را انجام دهید که ازم می‌ترسید.

همچنین اگر کاری که ازم می‌ترسید انجام دهید مرگ ترس قطعی است این عبارت‌ها قوی‌ترین کلماتی هستند که می‌توانیم برای غلبه بر ترستان از شکست و عدم پذیرش بکار ببریم.

در واقع در حوزه فروش خرده میوه خشک و همچنین فروش عمده میوه خشک مثل همه کارهای دیگر ریسک‌هایی وجود دارد اما اگر در این زمینه شجاع باشید و از اتفاقات آینده نترسید و اعتمادبه‌نفس و خودباوری داشته باشید و مدام این کلمه را بگویید که من بهترینم مطمئن باشید که شما در آینده نزدیک یکی از موفق‌ترین فروشنده های میوه خشک خواهید بود.

برای مشاهده تکنیک های بعدی فروش میوهخشک عمده و خرده کلیک کنید.

خرید عمده میوه خشک

مرکز تولید و پخش عمده میوه خشک نرگسیان (آیت)

تنوع محصولات، کیفیت بالا و تضمین شده

خرید امن و مطمئن (دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت)

*** سفارش احجام بالا؛ مشاوره فروش :09102144375 میرزایی***