21 روش برای برترین فروشنده میوه خشک شدن

برای مشاهده تکنیک اول تا ششم فروش میوه خشک عمده و خرده کلیک کنید.

هفتمین تکنیک رسیدن به برترین فروشنده میوه خشک شدن، مسئولیت‌پذیری است

پردرآمدترین فروشنده‌ میوه خشک کسی است که صددرصد مسئولیت فروش و محصولاتش را برعهده می‌گیرد.

 درواقع پردرآمدترین فروشنده میوه خشک هیچ‌وقت تقصیر کار خود را بر گردن دیگری نمی‌اندازد و اگر مشتری‌ای از محصولشان خوش‌شان نیاید می‌دانند، که این بر عهده خودشان است، که دست بکار شوند و آن را پس بگیرند، و درواقع یک فروشنده خوب باید مسئولیت کامل را بپذیرد و نباید هیچ‌وقت شکایت و گله کند.

 نکته جالب این است که هرچه بیشتر مسئولیت پذیر باشید بیشتر از خودتان خوش‌تان می آید و به خودتان احترام می‌گذارید، از جمع به خودتان علاقه و اهتمام بیشتری داشته باشید خوش‌بین‌تر و مثبت‌تر هستید، و یقیناً خلاق‌تر و سازنده‌تر خواهید بود و مشتریانتان با اعتماد کامل از شما خرید می کنند.

 وقتی شما می‌خواهید یک فروشنده میوه خشک برتر بشوید، باید مدام به آن فکر کنید و زمانی که فکر می‌کنید، مطمئن باشید، همان نتایجی را می گیرید که فروشندگان برتر در حوزه گرفته‌اند این روش برای هر کسی که آن را امتحان کرده نتیجه داده و بقیه شما هم در فروشنده میوه خشک نتیجه خواهد داد .

موزخشک
میوه خشک مخلوط

هشتمین کلید فروش عالی درک مدل م ت ا ع است این مدل مبنایی و اساس فروش است و تقریباً در تمام طول تاریخ موفق بوده است.

چهار حرف متاع مخفف این عبارت هستند “متوجه شدند ، تمایل، اشتیاق و عمل ” هر وقت به عنوان یک فروشنده میوه خشک مشکل داشتید یقین بدانید که در یکی از این چهار زمینه ناموفق عمل کرده‌ایم.

 اولین حرف متوجه شدند

یعنی قبل از این‌که بتوانید چیزی را به کسی بفروشید باید اول افکار قبلی شرکت کنید و کاری کنید، که به شما گوش دهد و متوجه شود برای این‌که مشتری متوجه شما شود باید سوالی بپرسید یا ایده‌ای ارائه کنیم که نفع خاصی برای او داشته باشد یا نیاز خاصی از او برآورده کند و به این سوال مشتری جواب بدهید که چرا باید درصد گوش کنم.

دومین حرف در مدل حرف ت است که نمایانگر تمایل است

که با توضیحی که در مورد محصول میوه خشک می دهید مشتری به سمت محصول شما متمایل می شود.

 سومین حرف اشتیاق است

باید مزایایی که محصول میوه خشک شما نسبت به دیگران دارد را برای مشتری بیان کنید تفاوت محصول شما با محصول دیگران در چیست. باید درباره این مطالب با مشتریانتان حرف بزنید تا مشتری مشتاق خرید می شود.

فروشنده میوه خشک
میوه خشک آیت

چهارمین همان عمل است

عمل جایی است که از مشتری می‌خواهید تصمیم قطعی برای خرید بگیرد. و در مورد پیشنهاد شما درباره خرید میوه خشک عمده یا خرده عمل کند. این‌جا است که فروش را قطعی کرده‌ایم و برای این‌که یک فروشنده برتر در حوزه میوه خشک بشوید. باید در هر چهار زمین عالی باشید و خودتان را مدام باید تحلیل کنید.

 درحال حاضر باید از خود بپرسید تا چه حد خوبن هستید. از همکاران و مدیر فروشتان هم بخواهید به شما امتیاز بدهند و روزبه‌روز مهارت‌های خود را افزایش دهد.

 نهمین کلید برای رسیدن به اوج فروش فروش رابطه ای نام دارد.

امروز شما به عنوان یک فروشنده میوه خشک هر فروشی که می‌کنید. به کیفیت رابطه بستگی دارد که با مشتریانتان برقرار کرده به خاطر پیچیدگی محصول مشتری ها نمی‌توانند درباره چیزی که می‌فروشید قضاوت کنند

 پس باید به احساسی که راجع به شما دارند اتکا کنید. برای مشتریان امروز ضوابط در اولویت است درواقع در تصمیم‌گیری برای خرید حتی روابط مهم‌تر از خود محصول میوه خشک است.

 بیش از بیست و پنج سال تحقیق و بیشتر از پنجاه و پنج سال مصاحبه با مشتریان نشان می دهد هرچه خرید بزرگ‌تر و روند تصمیم‌گیری طولانی‌تر باشند. روابط اهمیت بیشتر مبنای مدل فروش رابطه‌ای در حوزه میوه خوشک  اعتماد را به این صورت ایجاد می‌کنید که از مشتری درباره نیازهایش می‌پرسید.

 که مثلاً شما به عنوان فروشنده میوه خشک، مشتری  چه انتظاراتی از محصول شما دارد دوست دارد محصول میوه ‌خشک چه کیفیتی داشته باشد سیب پرتقال نارنگی آناناس انبه همه این‌ها دارای چه ویژگی‌هایی باشد ترد باشند خشک باشند مرطوب باشند نرم باشند تازه باشند.

 به علاوه همه سوالات بالاخره اگر مشتری به اندازه کافی به شما اعتماد کند هرچه لازم دارید را به شما می‌گوید. بهترین فروشنده های میوه خشک در ایجاد روابط متخصص هستند. اول تمام انرژی و تمرکزشان را روی رابطه بگذارید و بعد درباره محصول و خدمتشان شروع به صحبت کنید.

 درنتیجه این کار فروشتان خیلی بیشتر از حد متوسط می شود مطمئن باشید بیشتر از بقیه در میوه‌خشک موفق خواهید بود و بیشتر به مشتری‌های دیگر معرفی می شویم به سمت اوج فروش میوه خشک حرکت خواهید کرد و یقیناً در کارتان موفق خواهید شد.

مرکز تولید و پخش عمده میوه خشک نرگسیان (آیت)

تنوع محصولات، کیفیت بالا و تضمین شده

خرید امن و مطمئن (دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت)

*** هرگونه سوال و مشاوره در حوزه میوه خشک :09102144375 میرزایی***

 

برای مشاهده تکنیک دهم تا سیزدهم فروش میوه خشک عمده و خرده کلیک کنید.