قیمت عمده سیب خشک – تولیدکننده سیب خشک صادراتی

سایت عمده‌ی فروش سیب خشک

سایت نرگسیان که متعلق به گروه تولیدی نرگسیان از شرکت‌های قدیمی و تولیدکننده حوزه میوه خشک و خشکبار در کشور می‌باشد. که انواع محصولات میوه خشک مانند سیب خشک هلوی خشک خرمالوی خشک کیوی خشک گلابی خشک نارگیل خشک آناناس خشک موز خشک و غیره را تولید می‌نماید. شرکت نرگسیان همچنین امکان خرید آنلاین انواع میوه خشک را برای همه متقاضیان و مشتریان عزیز این محصول فراهم کرده‌است.

 سایت فروشنده میوه‌های خشک

به‌طورکلی میوه‌های خشک به‌خصوص سیب خشک که به ۲ صورت سیب خشک با پوست و سیب خشک بدون پوست اسلایس و حبه ای در بازار عرضه میشود. همچنین سیب بصورت حبه نیز می‌باشد. و بسیاری از پزشکان توصیه می‌کنند که حتما به‌صورت روزانه سیب مصرف شود که سایت نرگسیان یکی از سایت‌های مرجع و اصلی حوزه خریدوفروش میوه خشک می‌باشد. در این سایت شما می‌توانید انواع میوه خشک و همچنین سیب خشک را با قیمت عمده و با کیفیت تضمین‌شده خرید نمایید.

قیمت عرضه‌شده در این سایت کاملاً قیمت قابل رقابت با سایرین را داشته و مستقیماً قیمت درب تولیدی می‌باشد.

 خرید عمده سیب خشک صادراتی

بسیاری از بازرگانان و تاجران حوزه میوه خشک همواره مشکل و دغدغه تامین انواع محصولات میوه خشک با قیمت مناسب را دارند. به‌همین خاطر شرکت تولیدی نرگسیان با دارا بودن سردخانه‌های بزرگ توان ذخیره تناژ و امکان پایین نگه‌داشتن قیمت به دلیل تولید و عرضه مستقیم این امکان را برای همه بازرگانان و تاجران فراهم می‌کند.

که بدون دغدغه تامین کالا با قیمت مناسب این محصول را خریداری نمایند. شما به‌راحتی می‌توانید انواع میوه خشک و سیب خشک‌شده را از این شرکت با پایین‌ترین قیمت ممکن و البته نکته مهم‌تر کیفیت مناسب و عالی دریافت نمایید. و معمولاً مشتریان شرکت نرگسیان بعد از یک‌بار خرید از آن مشتری ثابت او شده و همواره از آن خرید می‌نمایند.

صادرات میوه خشک به کویت

صادرات میوه خشک به عراق

 قیمت میوه خشک در عراق

صادرات میوه خشک به اروپا

قیمت میوه خشک در ترکیه

قیمت هلو خشک عمده – مرکز خرید عمده انواع میوه خشک

صادرات میوه خشک / میوه خشک صادراتی

قیمت آلو شابلون خشک عمده – مراکز تولید عمده انواع میوه خشک

قیمت عمده توت فرنگی خشک – مراکز خرید توت فرنگی خشک

قیمت عمده سیب خشک – تولیدکننده سیب خشک صادراتی

کشورهای متقاضی سیب خشک عمده

  • کشورهای بسیاری متقاضی سیب خشک عمده ایران هستند کشورهایی نظیر روسیه
  • عراق
  • تاجیکستان
  • ارمنستان
  • امارات دبی
  • عمان
  • و کشورهای اروپایی

همگی خریدار سیب خشک اما با کیفیت صادراتی هستند. متأسفانه برخی در بازار با عرضه محصولات بی‌کیفیت و بعضاً قیمت پایین سبب شده اند؛ که اعتماد خریداران خارجی به محصولات ایرانی کاهش پیدا کند. که این خود یک نوع خیانت به زحمت‌کشان عرصه واردات و صادرات کشور می‌باشند.

همه کشورهای مذکور متقاضی سیب خشک با کیفیت و عالی از کشور هستند. سیب‌هایی که با استفاده از روش‌های نوین و دستگاه‌های تمام اتوماتیک و کاملاً در محیط بهداشتی تولید شده باشد. و با توجه به این‌که تولید انبوه سیب کاملاً قیمت مناسب و بسیار پایین‌تر از رقبای خارجی دارد.

همه تجار و بازرگانان می‌توانند در این حوزه فعال شده واز سود بالای صادرات عمده سیب خشک بهره ببرند.

روسیه یکی از کشورهایی که متقاضی سیب خشک می‌باشد.

تجار و بازرگانان می‌توانند با صادرات سیب خشک به کشور روسیه درآمد بسیار بالایی را از این حوزه کسب نمایند. زیرا سیب ایران یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین سیب‌ها می‌باشد.

سیب خشک عمده
سیب خشک صادراتی

دارای بازار پررونقی است و همه مشتریان می‌توانند از این بازار استفاده کرده و درآمد خوبی کسب نمایند. البته کشور روسیه همواره به‌دنبال محصولات با کیفیت و بهداشتی می‌باشد. لذا خرید از هر تولیدکننده و هر فردی ممکن است این شرایط را دارا نباشد و شما را در آینده دچار چالش‌های بزرگی نماید.

 بهترین راه خرید سیب خشک عمده

یکی از سریع‌ترین راه‌های خرید سیب خشک عمده خرید به‌صورت حضوری و یا اینترنتی است. که شما می‌توانید سیب‌های خشک را در بسته‌های یک‌کیلویی تا ۵ کیلویی که معمولاً به‌صورت قیمت خرد محسوب می‌شود. و از ۵ کیلو به بالا به‌صورت عمده خرید نمایید که تولیدی میوه خشک نرگسیان با عرضه محصولات ۵ کیلویی ۱۰ کیلویی ۲۰ کیلویی و تا مقدار تناژ با قیمت تولیدی سبب شده‌است که با عرضه‌ی بی‌واسطه‌ی سیب خشک عمده بسیاری از تاجران و بازاریان بتوانند از این راه درآمد مناسبی کسب نمایید.

هم چنین شرکت نرگسیان با دارا بودن مجوزهای بهداشتی امکان بسته‌بندی و آماده‌سازی انواع سفارش‌های میوه خشک در اندازه‌های مختلف را دارا می‌باشد که این شرکت با تولید صنعتی سیب خشک و در حجم تناژ قیمت تمام‌شده را کاهش داده و به این طریق خدمتی به صادرکنندگان و مصرف‌کنندگان عرضه داشته‌است .

قیمت عمده سیب خشک

سیب خشک‌شده یکی از پرطرف‌دارترین محصولات این حوزه می‌باشد به‌همین دلیل سیب خشک‌شده چه با پوست و چه بدون پوست در بسته‌های مختلف قابل تامین می‌باشد. چنانچه شما نیاز به اطلاعات در این حوزه دارید می‌توانید با شماره‌های این شرکت در واتساپ پیام داده و در اسرع وقت کارشناسان مربوطه به سوال شما پاسخ خواهند داد .

مرکز خرید سیب خشک عمده در تهران

کشور عزیزمان ایران در زمینه تولید انواع سیب جایگاه ویژه‌ای داشته و سالیانه تعداد تناژ زیادی محصول سیب تولید می‌کنند. اما متأسفانه به دلیل نبود زیرساخت‌های لازم بسیاری از محصولات کشاورزان عزیز دور ریخته می‌شود.

که دراین‌راستا تولید سیب خشک کمک بسیار شایانی به کشاورزان عزیز نموده‌است؛ که هم‌اکنون تولید سیب خشک هم به‌صورت خانگی هم کارگاهی و هم صنعتی به ۲ صورت اسلایسی و سیب حبه ای وجود دارد. که البته قیمت تولید سیب خشک صنعتی از هم مقرون‌به‌صرفه‌تر بوده چراکه با دستگاه‌های تمام اتوماتیک و در حجم تناژ تولید می‌شود.

شرکت نرگسیان در سطح صنعتی اقدام به تولید این نوع محصول می‌نمایند و خوشبختانه فعالیت صنایع تبدیلی کشاورزی سبب شده که ضایعات میوه در مقایسه با گذشته بسیار کمتر شده و زمینه اشتغال‌زایی و ارزآوری برای کشور نیز فراهم نمایید.

امروز شرکت نرگسیان مفتخر است به کشورهای عراق قطر عمان و پاکستان مصر و هند روسیه لبنان تاجیکستان و قرقیزستان ارمنستان هلند سوئیس محصولات میوه خشک خود را صادر نماید. شما میتوانید هم بصورت حضوری در شهر تهران (انبار مرکزی) و هم بصورت اینترنتی محصولات این شرکت معتبر را سفارش دهید.

 قیمت سیب خشک درجه یک صادراتی

قیمت سیب خشک درجه ۱ به عوامل زیادی بستگی دارد. کیفیت محصول اندازه محصول رنگ محصول و غیره همگی در قیمت تمام‌شده سیب خشک تاثیر گذار است. همچنین نزدیک بودن مراکز تولیدی میوه خشک و علی‌الخصوص سیب خشک به باغ داران، بسیاری از هزینه‌های رفت‌وآمد و حمل‌ونقل و قیمت تمام‌شده میوه را کاهش داده و درنتیجه تولید سیب خشک انجام‌شده قیمت بسیار مناسب‌تری خواهد داشت.

شرکت نرگسیان مفتخر است که تمام محصولات خود را مستقیماً از باغدار گرفته، و با دارا بودن دستگاه‌های تمام اتوماتیک و حجم تولیدی تناژ پایین‌ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت ممکن را برای صادرکنندگان و مصرف‌کنندگان به وجود آورده‌است. به‌نحوی‌که شما با یک‌بار خرید از شرکت مشتری دائم آن خواهید شد.

برای اطلاع از قیمت فروش عمده انواع میوه خشک شما راه‌های مختلفی دارید.

یکی از راه‌ها مراجعه به سایت‌های اینترنتی است .

قیمت فروش سیب خشک‌شده زرد- قیمت عمده سیب خشک

قیمت فروش سیب خشک‌شده زرد سفید قرمز بدون پوست و با پوست به ۲ صورت اصلاحی است. و حبه‌ای همچنین سایر میوه‌جات مانند آناناس خشک، آناناس کمپوتی، هلوی خشک، موز خشک، کیوی خشک پرتقال خشک نارنگی خشک، گلابی خشک خرمالوی خشک انبه‌ی خشک شلیل خشک، و انواع صیفی‌جات مانند گوجه خشک پیاز خشک فلفل خشک، پودر پاپریکای خشک، و سایر محصولات در این حوزه توسط شرکت نرگسیان تولید می‌شود. که در صورت نارضایتی می‌توانید جنس خود را مرجوع نمایید.

 قیمت هر کیلو قیمت عمده سیب خشک

یقیناً خرید محصول سیب تازه هرچقدر قیمت پایین‌تری داشته باشد تولید سیب خشک نیز قیمت تمام‌شده پایین‌تری خواهد داشت و این قضیه قدرت رقابت را افزایش خواهد داد .

مدیر فروش: مهندس میرزایی

09102144375

[njwa_button id=”3514″]